Офісний модульний диван Метро Прем'єра
Код товару: 7569613
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 440 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 216 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 75 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Широкий |
Варіанти кольорів
-
Gerra біла
-
Gerra червона
-
Gerra чорна
Опис - Офісний модульний диван Метро Прем'єра
Характеристики
Офісний модульний диван Метро складається з декількох секцій. Каркас дивана виготовлений з ДСП, укріплений брусом, пінополіуретан. Виготовлення можливо як в кожзамі, так і в тканини. Можливо виготовлення нестандартної ш Ірини. Дана меблева фабрика є виробником професійної м'яких меблів. Якість продукції підтверджена сертифікатами відповідності системи УкрСЕПРО.
Вартість готового виробу буде залежати від категорії тканини, яку Ви оберете. Терміни виготовлення уточнюйте у менеджера по телефону.
< br>
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Вартість готового виробу буде залежати від категорії тканини, яку Ви оберете. Терміни виготовлення уточнюйте у менеджера по телефону.
Використовувані модульні елементи:
< br> Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 216 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 75 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Широкий |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Призначення | Для відвідувачів |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Прем'єра |
Відгуки - Офісний модульний диван Метро Прем'єра
Переглянути всі відгуки
14 440 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 216 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 75 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Широкий |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Призначення | Для відвідувачів |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Прем'єра |
14 440 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісний модульний диван Метро Прем'єра
14 440 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісний модульний диван Метро Прем'єра
Схожі товари




