Шафа "Бриз ШП-4" Ямал
Код товару: 7556675
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 030 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 210 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Трюфель
Опис - Шафа "Бриз ШП-4" Ямал
Характеристики
Шафа для одягу "ШП-4" Ямал - прекрасне рішення для вашого інтер'єру. Цей виріб прикрасить і освіжить його. Виріб порадує вас своєю багатофункціональністю і місткістю. Конструкція шафи складається з відділу для вішалок, відділу з полками і трьома висувними ящиками . Виріб виготовлено з високоякісного ДСП і буде доречний в будь-якій кімнаті.
За додаткову плату можлива комплектація вироби дзеркалом. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можлива комплектація вироби дзеркалом. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 210 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 95 кг |
| Виробник | Ямал |
Відгуки - Шафа "Бриз ШП-4" Ямал
Переглянути всі відгуки
7 030 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 52 см |
| Висота | 210 см |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 95 кг |
| Виробник | Ямал |
7 030 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа "Бриз ШП-4" Ямал
7 030 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа "Бриз ШП-4" Ямал
Схожі товари




