Шафа 3Д "Лючія" Неман
Код товару: 7569501
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 205 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 230 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
Варіанти кольорів
-
Білий супермат / Патина золото
-
Горіх світлий / Патина коричнева
Опис - Шафа 3Д "Лючія" Неман
Характеристики
Шафа "Лючія" трехведерний виготовлений з якісного 16 мм МДФ матеріалу . Шафа виконаний в стилі бароко, з позолочённимі елементами декору і є системою одного цілого, зокрема меблевої системи "Лючія". Він гармонійно доповнить інтер'єр розкоші і багатства. Складається з двох відділень зі штангою для верхнього одягу і відділення з поличками збоку. Витончений і витончений шафа , який буде виглядає до місця в будь-якому будинку.
Strong>
Strong>
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 230 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 155 кг |
| Виробник | Неман |
Відгуки - Шафа 3Д "Лючія" Неман
Переглянути всі відгуки
18 205 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 230 см |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість дверей | Три |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 155 кг |
| Виробник | Неман |
18 205 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа 3Д "Лючія" Неман
18 205 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа 3Д "Лючія" Неман
Схожі товари






