Пенал "Box" MiroMark
Код товару: 7680165
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 32 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
-
Чорний глянець
Опис - Пенал "Box" MiroMark
Характеристики
Пенал "Box" - саме ті меблі, які допоможе функціонально та якісно облаштувати інтер'єр вітальні. Він місткий і надійний. Основний матеріал корпусу та фасадів – ламінована ДСП товщиною 18 мм. Використання таких меблів буде максимально комфортним. Механізм відкриття – Push to Open. Фасад доповнений тришаровим глянсовим покриттям.
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 32 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Кількість дверей | Одна |
| Вид | Закритий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Пенал "Box" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 32 см |
| Готовність | Готові |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Кількість дверей | Одна |
| Вид | Закритий |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | MiroMark |
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал "Box" MiroMark
1 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал "Box" MiroMark
Схожі товари








