Стелаж "Mystery Industrial style" Special4You
Код товару: 7680156
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 300 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 122 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Лофт |
Опис - Стелаж "Mystery Industrial style" Special4You
Характеристики
Практичний і неймовірно гарний стелаж "Mystery Industrial style" - це ідеальні меблі для вашого будинку, офісу або дачі. Він укомплектований ДСП полицями, має металевий каркас. Вся фурнітура, що використовується в даній конструкції, міцна і якісна. Полиці доповнені меламіновою захисною плівкою. Відстань між полицями – 28 см.
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 122 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 9,7 кг |
| Виробник | Special4You |
Відгуки - Стелаж "Mystery Industrial style" Special4You
Переглянути всі відгуки
2 300 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 122 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 9,7 кг |
| Виробник | Special4You |
2 300 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стелаж "Mystery Industrial style" Special4You
2 300 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стелаж "Mystery Industrial style" Special4You
Схожі товари








