Стіл туристичний Senya
Код товару: 7680696
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
735 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 62 см |
| Тип | Стіл |
| Матеріал | Метал |
Опис - Стіл туристичний Senya
Характеристики
Туристичний стіл від вітчизняного виробника Senya є зручними та функціональними меблями для кемпінгу. Його стільниця виготовлена з якісного матеріалу – фанери, це забезпечує невелику вагу, маленьку габаритність та зручність транспортування столу. Висота столу у складеному вигляді – 110 см, довжина – 60 см, ширина – 15 см.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 62 см |
| Тип | Стіл |
| Матеріал | Метал |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Модифікація | Складна |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Бежевий |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Senya |
Відгуки - Стіл туристичний Senya
Переглянути всі відгуки
735 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 62 см |
| Тип | Стіл |
| Матеріал | Метал |
| Місцезнаходження | Веранда |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Модифікація | Складна |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Бежевий |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Senya |
735 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стіл туристичний Senya
735 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стіл туристичний Senya
Схожі товари
