Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Senya

Senya
Senya – компанія, робота якої орієнтована на виробництво та продаж домашніх товарів, а також товарів для відпочинку, туризму та спорту. Серед продукції компанії: розкладачки, шезлонги, стільці для кемпінгу, дитячий спортивний інвентар та ін. Виробництво Senya розміщено у місті Харків, всі товари, які виготовляються, відповідають українським ГОСТам, відрізняються високою комфортабельністю та довговічністю.

Серед переваг складних меблів Senya – мобільність та малогабаритність. Всі аксесуари для кемпінгу та туризму не завдадуть вам зайвого клопоту з транспортуванням, вони компактно розмістяться в автомобілі і зроблять відпочинок максимально приємним і радісним.

Розкладачки, шезлонги та кемпінгові стільці фабрики Senya мають високу термостійкість і міцність, вони довгий час зберігатимуть гарний вигляд, навіть в умовах підвищеної вологості та при впливі сонячних променів.

Підприємство Senya орієнтоване на клієнта та враховує всі актуальні для нашого часу запити споживачів. Для виготовлення всіх товарів, використовуються найкращі безпечні для здоров'я матеріали та сучасні виробничі технології.