Дзеркало "NVD 08 ZN 9907" Сабіна
Код товару: 7582113
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 048 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Бірюзовий
-
Бук
-
Венге
-
Жовтий
-
Коричневий
-
Червоний
-
Світло сірий
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Дзеркало "NVD 08 ZN 9907" Сабіна
Характеристики
Дзеркало "NVD 08 ZN 9907" - це стильне і функціональне доповнення кожного сучасного інтер'єру. Вона має настінну модифікацію за рахунок чого не займе багато місця в кімнаті. Виріб відрізняється також різноманітними колірними варіантами , тому ви зможете підібрати максимально вигідну для свого інтер'єру модель. Як рами дзеркала використовується масив берези. Покриття - двокомпонентний поліуретановий лак.
Div>
Div>
Div>
Div>
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | Дерево |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Дзеркало "NVD 08 ZN 9907" Сабіна
Переглянути всі відгуки
3 048 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | Дерево |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Сабіна |
3 048 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "NVD 08 ZN 9907" Сабіна
3 048 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "NVD 08 ZN 9907" Сабіна
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація




























