Дзеркало "Барселона" Сокме
Код товару: 7557404
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 160 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 55 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Дуб артисан
-
Дуб артисан
-
Дуб артисан
-
Дуб артисан
-
Дуб артисан
-
Дуб артисан
-
Дуб веллінгтон
Опис - Дзеркало "Барселона" Сокме
Характеристики
Дзеркало "Барселона" від виробника Сокме зроблено з найбільш якісних матеріалів європейського рівня . Універсальний дизайн і колірна гамма ідеально впишуться в будь-яку передпокій . Дзеркало не спотворює зображення і має неймовірну міцність. Це виріб стане родзинкою кімнати прослужить вам довгий термін.
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 55 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Сокме |
Відгуки - Дзеркало "Барселона" Сокме
Переглянути всі відгуки
1 160 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 55 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Сокме |
1 160 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "Барселона" Сокме
1 160 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "Барселона" Сокме
Схожі товари


