Вішак для рушників Амик
Код товару: 7679569
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 440 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 64 см |
| Готовність | На замовлення |
| Призначення | Для одягу |
Опис - Вішак для рушників Амик
Характеристики
Вішалка для рушників – це ідеальні меблі для облаштування інтер'єру дитячого садка. Вона компактна, зручна у використанні, невибаглива у догляді, проста в експлуатації. У конструкції вішалки немає нічого зайвого, завдяки чому вона стане гарним доповненням до кожного приміщення. Основний матеріал, з якого виготовлена вішалка – деревинно-стружкова плита.
Ціна вказана за вішалку із 5 секціями. Вартість виробу, оснащеного 10 секціями, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за вішалку із 5 секціями. Вартість виробу, оснащеного 10 секціями, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 64 см |
| Готовність | На замовлення |
| Призначення | Для одягу |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Оснащення | З гачками |
| Модифікація | Пряма |
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Амік |
Відгуки - Вішак для рушників Амик
Переглянути всі відгуки
1 440 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 64 см |
| Готовність | На замовлення |
| Призначення | Для одягу |
| Сфера застосування | Дім |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Оснащення | З гачками |
| Модифікація | Пряма |
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Амік |
1 440 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак для рушників Амик
1 440 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак для рушників Амик
Схожі товари
