Передпокій "Сафо" Майстер-Форм
Код товару: 7557471
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 335 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Венге / Дуб крафт білий
-
Колір фасаду: Білий / Колір корпусу: Дуб Сонома
-
Колір фасаду: Венге / Колір корпусу: Дуб молочний
-
Колір фасаду: Дуб молочний / Колір корпусу: Венге
-
Колір фасаду: Дуб Сонома / Колір корпусу: Білий
Опис - Передпокій "Сафо" Майстер-Форм
Характеристики
Передпокій "Сафо" має цікавий дизайн і всі необхідні компоненти для того, щоб і вам, і кожному входить гостю було затишно і комфортно. Стінка відрізняється унікальністю, довговічністю і високою якістю. А це дуже важливо якщо ви вирішили придбати цей виріб і хочете встановити її в приміщення.
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 134 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Передпокій "Сафо" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
11 335 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 134 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
11 335 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Сафо" Майстер-Форм
11 335 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Сафо" Майстер-Форм
Схожі товари
