Передпокій "Лего" Майстер-Форм
Код товару: 7557463
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 875 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Гардероб |
Варіанти кольорів
-
Дуб молочний
-
Дуб венге
-
Дуб Сонома
Опис - Передпокій "Лего" Майстер-Форм
Характеристики
Передпокій "Лего" має практичність і красивим дизайном. Забарвлення вироби відмінно підійдуть для будь-якого інтер'єру. Воно відповідає своїй назві, тому що як конструктор зібрано з різних функціональних модулів: закритого відділення для верхнього одягу, в центрі шафи з прямокутним дзеркалом, відкритої вішалки з гачками і полицею для головних уборів, а так само закритою тумби для взуття внизу. Цікава палітра відтінків створить затишок і тепло у Вашому домі!
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 83 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Передпокій "Лего" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
6 875 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Вага | 83 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
6 875 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Лего" Майстер-Форм
6 875 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Лего" Майстер-Форм
Схожі товари
