Банкетка "Софіт" Сабіна
Код товару: 7553525
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 51 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Бірюзовий
-
Жовтий
-
Капучино
-
Червоний
-
Рожевий
-
Світло сірий
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Банкетка "Софіт" Сабіна
Характеристики
Банкетка "Софіт" відрізняється чудовим якістю , надійності і стильним зовнішнім оформленням. Вона є одним з кращих способів облаштувати простір передпокою, вітальні або спальні. При виготовленні банкетки застосовуються такі матеріали як масив берези . В якості захисного покриття використовується двокомпонентний поліуретановий лак.
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 51 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Банкетка "Софіт" Сабіна
Переглянути всі відгуки
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 51 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Маленький |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Банкетка "Софіт" Сабіна
2 645 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Банкетка "Софіт" Сабіна
Схожі товари








