Пуф "Осман 2" Сабіна
Код товару: 7553529
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 370 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 46 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Квадратний |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Бірюзовий
-
Жовтий
-
Капучино
-
Червоний
-
Світло сірий
-
Сірий
-
Чорний
Опис - Пуф "Осман 2" Сабіна
Характеристики
Пуф "Осман 2" изготавливается из высококачественного долговечного материала - массива березы. Деревянные элементы пуфа покрыты двухкомпонентным полиуретановым лаком. В качестве упаковки изделия используется практичный гофрированный короб. Пуф порадует вас не только отменным качеством, но и превосходным внешним оформлением.
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 46 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Білий |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Властивості | М'який |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Пуф "Осман 2" Сабіна
Переглянути всі відгуки
4 370 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 46 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Білий |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для сидіння |
| Властивості | М'який |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Сабіна |
4 370 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Осман 2" Сабіна
4 370 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Осман 2" Сабіна
Схожі товари




