Світильник "SALABATE 98238" EGLO
Код товару: 7570414
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 290 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Висота | 4,2 См |
| Ширина | 8,8 См |
| Глибина | 8,8 См |
Опис - Світильник "SALABATE 98238" EGLO
Характеристики
Світильник "SALABATE 98238" від виробника компанії EGLO відмінно підійде для розміщення в зоні кухонного інтер'єру чи у ванній кімнаті, так як виріб має класичний дизайн. Виготовлений точковий світильник з міцного алюмінію, а світловий потік становить 380 Лм, що дає тепле освітлення. Так само ступінь захисту дорівнює IP44.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Висота | 4,2 См |
| Ширина | 8,8 См |
| Глибина | 8,8 См |
| Сфера застосування | Баня |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "SALABATE 98238" EGLO
Переглянути всі відгуки
1 290 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Висота | 4,2 См |
| Ширина | 8,8 См |
| Глибина | 8,8 См |
| Сфера застосування | Баня |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
1 290 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "SALABATE 98238" EGLO
1 290 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "SALABATE 98238" EGLO
Схожі товари
