Світильник "RICONTO-1 95675" EGLO
Код товару: 7566585
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 690 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Максимальна потужність | 11 Вт |
| Висота | 7 См |
| Ширина | 25 См |
| Глибина | 25 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
Опис - Світильник "RICONTO-1 95675" EGLO
Характеристики
Світильник "RICONTO-1 95675" від компанії виробника EGLO з легкістю підкреслить інтер'єр будинку або іншого закладу, так як він має відмінний дизайн і висока якість матеріалів. Потрібно підкреслити, що для виготовлення даної моделі виробники використовували спеціальне рифлене скло і міцну сталь.
| Максимальна потужність | 11 Вт |
| Висота | 7 См |
| Ширина | 25 См |
| Глибина | 25 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "RICONTO-1 95675" EGLO
Переглянути всі відгуки
1 690 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Максимальна потужність | 11 Вт |
| Висота | 7 См |
| Ширина | 25 См |
| Глибина | 25 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | EGLO |
1 690 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "RICONTO-1 95675" EGLO
1 690 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "RICONTO-1 95675" EGLO
Схожі товари
