Світильник "PENETO 94262" EGLO
Код товару: 7570650
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
870 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Ширина | 8,7 См |
| Глибина | 8,7 См |
Опис - Світильник "PENETO 94262" EGLO
Характеристики
Світильник "PENETO 94262" від компанії виробника EGLO має прекрасну класичну форму і забарвлення, які підійдуть до будь-якого інтер'єру . Варто додати, що при виготовленні використовували сталь, а колірна температура має теплий білий світ. Глибина монтажу становить 11,5 см, а світловий потік вироби дорівнює значенню 400 Лм.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Ширина | 8,7 См |
| Глибина | 8,7 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "PENETO 94262" EGLO
Переглянути всі відгуки
870 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Ширина | 8,7 См |
| Глибина | 8,7 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
870 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "PENETO 94262" EGLO
870 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "PENETO 94262" EGLO
Схожі товари
