Світильник "MOSIANO 94627" EGLO
Код товару: 7566714
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 420 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Максимальна потужність | 3,3 Вт |
| Висота | 11 См |
| Ширина | 30 См |
| Глибина | 10 См |
Опис - Світильник "MOSIANO 94627" EGLO
Характеристики
Світильник "MOSIANO 94627" від компанії виробника EGLO є високоякісним сучасним виробом для освітлення інтер'єру. Дана модель має велику кількість переваг, в які можна віднести зносостійкість матеріалів і довговічність конструкції. Потрібно відзначити, що виріб виконано з надійної сталі та скла.
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Максимальна потужність | 3,3 Вт |
| Висота | 11 См |
| Ширина | 30 См |
| Глибина | 10 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "MOSIANO 94627" EGLO
Переглянути всі відгуки
4 420 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Максимальна потужність | 3,3 Вт |
| Висота | 11 См |
| Ширина | 30 См |
| Глибина | 10 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
4 420 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "MOSIANO 94627" EGLO
4 420 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "MOSIANO 94627" EGLO
Схожі товари
