Світильник "LED-MODUL 66689" EGLO
Код товару: 7572574
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 6 См |
Опис - Світильник "LED-MODUL 66689" EGLO
Характеристики
Світильник "LED-MODUL 66689" від виробника компанії EGLO буде відмінним придбанням освітлення для вашого інтер'єру, так як модель відрізняється сучасним класичним дизайном і має висококласні характеристики. Колірна температура має значення 4000 К, що дає білий холодне світло. Світловий потік становить 4417 Лм.
За додаткову плату можлива комплектація вироби диммером для регулювання яскравості освітлення і пультом дистанційного керування.
За додаткову плату можлива комплектація вироби диммером для регулювання яскравості освітлення і пультом дистанційного керування.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 6 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Максимальна потужність | 30 - 39 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "LED-MODUL 66689" EGLO
Переглянути всі відгуки
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 6 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Максимальна потужність | 30 - 39 Вт |
| Виробник | EGLO |
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "LED-MODUL 66689" EGLO
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "LED-MODUL 66689" EGLO
Схожі товари
