Світильник "LED-MODUL 66661" EGLO
Код товару: 7572363
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 3,6 См |
Опис - Світильник "LED-MODUL 66661" EGLO
Характеристики
Світильник "LED-MODUL 66661" від виробника компанії EGLO має всі якості і переваги висококласного сучасного освітлення, так як дана модель була виготовлена з анодованого алюмінію на європейському обладнанні. Так само необхідно додати, що виріб буде давати теплий білий світ в значенні 3000 К, а світловий потік дорівнює 4064 Лм.
За додаткову плату можлива комплектація вироби диммером для регулювання яскравості освітлення і пультом дистанційного керування.
За додаткову плату можлива комплектація вироби диммером для регулювання яскравості освітлення і пультом дистанційного керування.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 3,6 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | 30 - 39 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "LED-MODUL 66661" EGLO
Переглянути всі відгуки
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 3,6 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | 30 - 39 Вт |
| Виробник | EGLO |
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "LED-MODUL 66661" EGLO
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "LED-MODUL 66661" EGLO
Схожі товари
