Світильник "LED-MODUL 65458" EGLO
Код товару: 7572351
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 3,6 См |
Опис - Світильник "LED-MODUL 65458" EGLO
Характеристики
Світильник "LED-MODUL 65458" від виробника компанії EGLO неодмінно стане відмінним придбанням освітлення для вашого інтер'єру , так як даний виріб має високу якість матеріалів, адже для виготовлення взяли особливий анодований алюміній європейського рівня. Колірна температура дорівнює 3000 К, а світловий потік складає 2286 Лм.
За додаткову плату можлива комплектація вироби диммером для регулювання яскравості освітлення і пультом дистанційного керування.
За додаткову плату можлива комплектація вироби диммером для регулювання яскравості освітлення і пультом дистанційного керування.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 3,6 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "LED-MODUL 65458" EGLO
Переглянути всі відгуки
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Висота | 4 См |
| Ширина | 142 См |
| Глибина | 3,6 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Модерн |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | EGLO |
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "LED-MODUL 65458" EGLO
7 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "LED-MODUL 65458" EGLO
Схожі товари
