Світильник "FUEVA-RW 97114" EGLO
Код товару: 7565062
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 16,5 Вт |
| Ширина | 23 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Білий
Опис - Світильник "FUEVA-RW 97114" EGLO
Характеристики
Світильник "FUEVA-RW 97114" від компанії виробника EGLO буде мати гарний вигляд у зоні ванній, кухні або передпокої кімнати, так як модель володіє універсальний дизайном і формами. Варто підкреслити, що для виготовлення моделі виробники використовували кращі і довговічні матеріали європейського класу.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 16,5 Вт |
| Ширина | 23 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "FUEVA-RW 97114" EGLO
Переглянути всі відгуки
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 16,5 Вт |
| Ширина | 23 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Стиль | Модерн |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | EGLO |
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "FUEVA-RW 97114" EGLO
1 720 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "FUEVA-RW 97114" EGLO
Схожі товари
