Світильник "CERTINO 97648" EGLO
Код товару: 7566564
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 800 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 5 Шт. |
| Максимальна потужність | 4,5 Вт |
| Висота | 10,5 См |
| Ширина | 50 См |
| Глибина | 50 См |
Опис - Світильник "CERTINO 97648" EGLO
Характеристики
Світильник "CERTINO 97648" від компанії виробника EGLO стане ідеальним доповненням до інтер'єру сучасного офісу, а так же подарує шикарну атмосферу в домашньому інтер'єрі. Потрібно підкреслити, що модель має п'ять шикарних джерела світла, а так само висока якість матеріалів, з яких вона була виконана.
| Кількість джерел світла | 5 Шт. |
| Максимальна потужність | 4,5 Вт |
| Висота | 10,5 См |
| Ширина | 50 См |
| Глибина | 50 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Світильник "CERTINO 97648" EGLO
Переглянути всі відгуки
10 800 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 5 Шт. |
| Максимальна потужність | 4,5 Вт |
| Висота | 10,5 См |
| Ширина | 50 См |
| Глибина | 50 См |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | EGLO |
10 800 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "CERTINO 97648" EGLO
10 800 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "CERTINO 97648" EGLO
Схожі товари
