Спот "BARNSTAPLE 49648" EGLO
Код товару: 7565757
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 16 См |
| Висота | 16 См |
| Вид | Лампа |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Коричневий патина / Чорний
-
Колір плафона: Цинк
Опис - Спот "BARNSTAPLE 49648" EGLO
Характеристики
Спот "BARNSTAPLE 49648" від компанії виробника EGLO є відмінним вибором додаткового освітлення як в кімнату, так в нічний заклад у вигляді бару або кафе. Необхідно підкреслити, що дана модель виконана на спеціальному високовиробничих обладнанні з добірної сталевого матеріалу, стійкого до пошкоджень.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 16 См |
| Висота | 16 См |
| Вид | Лампа |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Кількість джерел світла | Один |
| Максимальна потужність | 40 - 59 Вт |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Спот "BARNSTAPLE 49648" EGLO
Переглянути всі відгуки
2 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 16 См |
| Висота | 16 См |
| Вид | Лампа |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Кількість джерел світла | Один |
| Максимальна потужність | 40 - 59 Вт |
| Виробник | EGLO |
2 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Спот "BARNSTAPLE 49648" EGLO
2 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Спот "BARNSTAPLE 49648" EGLO
Схожі товари
