Люстра "SARABIA 94353" EGLO
Код товару: 7566421
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 080 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 27,5 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
Опис - Люстра "SARABIA 94353" EGLO
Характеристики
Люстра "SARABIA 94353" від компанії виробника EGLO має такі відмінними рисами і характеристиками, як довговічність матеріалів і міцність збірки, наявність виключно відбірної сировини у вигляді стали, а так само легке очищення від різних видів забруднень. Модель ідеально підкреслить як домашній, так і готельний інтер'єр.
| Висота | 110 См |
| Ширина | 27,5 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 27,5 См |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Люстра "SARABIA 94353" EGLO
Переглянути всі відгуки
4 080 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 27,5 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 27,5 См |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | EGLO |
4 080 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Люстра "SARABIA 94353" EGLO
4 080 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Люстра "SARABIA 94353" EGLO
Схожі товари
