Люстра "CHEPSTOW 49707" EGLO
Код товару: 7565798
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 430 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 12 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
Варіанти кольорів
-
Античне срібло
Опис - Люстра "CHEPSTOW 49707" EGLO
Характеристики
Люстра "CHEPSTOW 49707" від компанії виробника EGLO є ідеальним вибором освітлення для таких зон, як бари, кафе або ресторан. Варто зауважити, що така модель додасть особливого шарму дизайну інтер'єру, а так же подарує ідеальне освітлення незалежно від часу доби. Каркас виконаний з довговічною стали.
| Висота | 110 См |
| Ширина | 12 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 12 См |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | EGLO |
Відгуки - Люстра "CHEPSTOW 49707" EGLO
Переглянути всі відгуки
2 430 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 12 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 12 См |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | EGLO |
2 430 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Люстра "CHEPSTOW 49707" EGLO
2 430 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Люстра "CHEPSTOW 49707" EGLO
Схожі товари
