Бра "Воллі" Pradex
Код товару: 7568451
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 210 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ширина | 8 См |
| Висота | 11,2 См |
| Глибина | 14 См |
Опис - Бра "Воллі" Pradex
Характеристики
Бра "Воллі" від компанії виробника Pradex неодмінно буде відмінним придбанням освітлення для вашого інтер'єру, так як вона володіє прекрасним класичним дизайном плафона, а її якості матеріалів можна позаздрити, адже вони довговічні. Для виконання вироби використовували зносостійкий алюміній.
Варіанти виготовлення виробу:
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ширина | 8 См |
| Висота | 11,2 См |
| Глибина | 14 См |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | Pradex |
Відгуки - Бра "Воллі" Pradex
Переглянути всі відгуки
2 210 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ширина | 8 См |
| Висота | 11,2 См |
| Глибина | 14 См |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Виробник | Pradex |
2 210 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Воллі" Pradex
2 210 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Воллі" Pradex
Схожі товари
