Бра "LUXURY AP1" Ideal Lux
Код товару: 7571145
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 142 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 35 См |
| Висота | 39 См |
Варіанти кольорів
-
CROMO 201 054
-
OTTONE двісті одна тисяча дев'яносто два
-
Блакитний 6736
-
Рожевий 6326
Опис - Бра "LUXURY AP1" Ideal Lux
Характеристики
Бра "LUXURY AP1" від виробника Ideal Lux зможе ідеально влитися в абсолютно будь-який інтер'єр,
завдяки вишуканому стилю виконання. Яскрава модель виготовлена за європейськими стандартами з металу найвищої проби, а сам абажур виконаний з матеріалу ПВХ і обтягнутий тканиною чорного кольору, що надає родзинки.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 35 См |
| Висота | 39 См |
| Глибина | 20 См |
| Сфера застосування | Ресторан |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Бра "LUXURY AP1" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
14 142 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 35 См |
| Висота | 39 См |
| Глибина | 20 См |
| Сфера застосування | Ресторан |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Ideal Lux |
14 142 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "LUXURY AP1" Ideal Lux
14 142 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "LUXURY AP1" Ideal Lux
Схожі товари
