Бра "Brina wall AZ1010" AZzardo
Код товару: 7571144
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 330 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 7 Вт |
| Ширина | 14 См |
| Висота | 44,5 См |
| Сфера застосування | Ресторан |
Опис - Бра "Brina wall AZ1010" AZzardo
Характеристики
Бра "Brina wall AZ1010" від компанії виробника AZzardo стане шикарним і незвичайним доповненням до інтер'єру вашого будинку, а так ж допоможе висвітлити всі потрібні деталі приміщення. При виконанні такої моделі виробники використовували високоякісний алюміній і акрил. Виріб легко очищається від забруднень.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 7 Вт |
| Ширина | 14 См |
| Висота | 44,5 См |
| Сфера застосування | Ресторан |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Форма | Конус |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | AZzardo |
Відгуки - Бра "Brina wall AZ1010" AZzardo
Переглянути всі відгуки
5 330 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Максимальна потужність | 7 Вт |
| Ширина | 14 См |
| Висота | 44,5 См |
| Сфера застосування | Ресторан |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Форма | Конус |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | AZzardo |
5 330 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Brina wall AZ1010" AZzardo
5 330 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Brina wall AZ1010" AZzardo
Схожі товари
