Бра "FIOCCO AP1 BIG 014630" Ideal Lux
Код товару: 7571673
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 902 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 28 См |
| Висота | 38 См |
Опис - Бра "FIOCCO AP1 BIG 014630" Ideal Lux
Характеристики
Бра "FIOCCO AP1 BIG 014630" від виробника Ideal Lux зробить приміщення максимально комфортабельним і затишним, завдяки м'якому світлу, який воно випромінює. Особливість даної моделі в тому, що вона з легкістю впишеться в абсолютно будь-який інтер'єр за рахунок вишуканого стилю виконання.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 28 См |
| Висота | 38 См |
| Глибина | 12 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Спосіб включення | Розетка |
| Місцезнаходження вимикача | Корпус |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Бра "FIOCCO AP1 BIG 014630" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
4 902 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 28 См |
| Висота | 38 См |
| Глибина | 12 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Спосіб включення | Розетка |
| Місцезнаходження вимикача | Корпус |
| Виробник | Ideal Lux |
4 902 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "FIOCCO AP1 BIG 014630" Ideal Lux
4 902 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "FIOCCO AP1 BIG 014630" Ideal Lux
Схожі товари
