Стелаж "Ш-14" Югос
Код товару: 7558655
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 904 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 185 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Мінімалізм |
Варіанти кольорів
-
Дуб венге
-
Дуб молочний
-
Дуб сонома
-
Дуб сонома трюфель
-
Німфея Альба
Опис - Стелаж "Ш-14" Югос
Характеристики
Стелаж "Ш-14" від виробника Югос відмінно підійде під будь-який інтер'єр приміщення і стане його родзинкою. Завдяки високоміцному матеріалу, виріб прослужить довгий термін і збережеться в бездоганному стані . Особливість цих меблів в тому, що вона виконана з абсолютно нешкідливого матеріалу , тому не викличе алергію.
Ціна вказана за виріб, виготовлений в кольорі зі стандартної палітри.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу в нестандартних розмірах, в кольорі з додатковою палітри кольорів . Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб, виготовлений в кольорі зі стандартної палітри.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу в нестандартних розмірах, в кольорі з додатковою палітри кольорів . Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 185 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Мінімалізм |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для папок |
| Колір | Горіх |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | Югос |
Відгуки - Стелаж "Ш-14" Югос
Переглянути всі відгуки
1 904 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 185 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Мінімалізм |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для папок |
| Колір | Горіх |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | Югос |
1 904 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стелаж "Ш-14" Югос
1 904 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стелаж "Ш-14" Югос
Схожі товари
