Стелаж "Грень" Лакома
Код товару: 7564246
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 960 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 180 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Під старовину |
Варіанти кольорів
-
Бейц: Венге
-
Бейц: Каштан
-
Бейц: МС
-
Бейц: Натуральний
-
Бейц: Горіх
-
Бейц: Горіх Гоїн
-
Бейц: Р-43
-
Бейц: Темний Горіх
-
Емаль: RAL 1015
-
Емаль: RAL 9001
-
Емаль: Біла
Опис - Стелаж "Грень" Лакома
Характеристики
Стелаж "Грень" від виробника Лакома - це гармонійне поєднання сучасного стилю і вишуканого смаку. Виріб на 100% виконано з натурального дерева. тому прослужить довгий термін і буде радувати вас, залишаючись в ідеальному стані . Практичне виріб прекрасно впишеться в абсолютно будь-який інтер'єр.
Ціна вказана за виріб , < span style="color: # 665546;"> покрите маслом. Вартість виробу, покрите іншими матеріалами, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб , < span style="color: # 665546;"> покрите маслом. Вартість виробу, покрите іншими матеріалами, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти покриття вироби:
- Натуральний лак
- Бейц + лак
- Емаль
- Емаль + Патина
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 180 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Під старовину |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для папок |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Великий |
| Виробник | Лакома |
Відгуки - Стелаж "Грень" Лакома
Переглянути всі відгуки
7 960 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 180 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Під старовину |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для папок |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Великий |
| Виробник | Лакома |
7 960 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Стелаж "Грень" Лакома
7 960 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Стелаж "Грень" Лакома
Схожі товари
