Вітрина 2.1 Лакома
Код товару: 7564250
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
15 920 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 180 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Лофт |
Варіанти кольорів
-
Бейц: Венге
-
Бейц: Каштан
-
Бейц: МС
-
Бейц: Натуральний
-
Бейц: Горіх
-
Бейц: Горіх Гоїн
-
Бейц: Р-43
-
Бейц: Темний Горіх
-
Емаль: RAL 1015
-
Емаль: RAL 9001
-
Емаль: Біла
Опис - Вітрина 2.1 Лакома
Характеристики
Вітрина 2.1 від виробника Лакома поєднує в собі вишуканий стиль і аристократичну стриманість. Такий виріб виконано з високоміцного матеріалу і відповідає всім європейським стандартам, тому гарантує довгий термін служби і зносостійкість. Ці меблі не займає багато місця в кімнаті, але при цьому досить містка.
Ціна вказана за виріб , < span style="color: # 665546;"> покрите маслом. Вартість виробу, покрите іншими матеріалами, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб , < span style="color: # 665546;"> покрите маслом. Вартість виробу, покрите іншими матеріалами, прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти покриття вироби:
- Натуральний лак
- Бейц + лак
- Емаль
- Емаль + Патина
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 180 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Широкий |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Лакома |
Відгуки - Вітрина 2.1 Лакома
Переглянути всі відгуки
15 920 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 180 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Широкий |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Лакома |
15 920 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітрина 2.1 Лакома
15 920 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітрина 2.1 Лакома
Схожі товари
