Офісне крісло "Марбіно Хокер" Солано
Код товару: 7561076
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 260 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 123 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Високий |
Варіанти кольорів
-
Malaga 1
-
Malaga 10
-
Malaga 11
-
Malaga 12
-
Malaga 13
-
Malaga 14
-
Malaga 15
-
Malaga 16
-
Malaga 17
-
Malaga 18
-
Malaga 19
-
Malaga 2
-
Malaga 3
-
Malaga 4
-
Malaga 5
-
Malaga 6
-
Malaga 7
-
Malaga 8
-
Malaga 9
Опис - Офісне крісло "Марбіно Хокер" Солано
Характеристики
Крісло "Марбіно Хокер" від виробника Солано є шикарне меблеве виріб, який не тільки прикрасить інтер'єр, але і допоможе комфортно провести час. Дана модель має систему регулювання висоти за допомогою наявності газового амортизатора. Меблі відмінно буде виглядати в офісі, а каркас виконаний зі спіненого полістиролу.
Ціна вказана на крісло в оббивці з тканини Malaga. Вартість виробу в інших тканинах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана на крісло в оббивці з тканини Malaga. Вартість виробу в інших тканинах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 123 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Високий |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Призначення | Для керівника |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Солано |
Відгуки - Офісне крісло "Марбіно Хокер" Солано
Переглянути всі відгуки
3 260 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 123 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Високий |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Призначення | Для керівника |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Солано |
3 260 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісне крісло "Марбіно Хокер" Солано
3 260 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісне крісло "Марбіно Хокер" Солано
Схожі товари


