Пуфік "Олівер" Монако
Код товару: 7561187
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 300 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Квадратний |
Варіанти кольорів
-
Oscar 35 Apparel
-
Oscar 60 Apparel
-
Oscar 85 Apparel
-
Бургас 4 Mebtex
-
Колізей 12 Mebtex
-
Родео 12 Mebtex
-
Скіф 02 Mebtex
-
Ультратекс 12 Mebtex
Опис - Пуфік "Олівер" Монако
Характеристики
Пуфік "Олівер" від компанії виробника Монако - ідеальне додаткове посадкове місце в вітальні. Виготовлений з висококласних матеріалів , які гарантують міцність, надійність і довговічність виробу. Ніжки - натуральне дерево , тому він стійкий і не розхитається . Наповнення з пружинного блоку і об'ємного пінополіуретану дарує користувачу м'якість і комфорт. Оббивку ж можете вибрати самостійно з представленого безлічі саме під ваш інтер'єр.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Пуфік "Олівер" Монако
Переглянути всі відгуки
5 300 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 57 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Монако |
5 300 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуфік "Олівер" Монако
5 300 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуфік "Олівер" Монако
Схожі товари
