Пуф "П-18 Симон" Лівс
Код товару: 7558476
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 434 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Пуф "П-18 Симон" Лівс
Характеристики
Пуф "П-18 Симон" відрізняється оригінальним і цікавим дизайном . До його складу входять тільки міцні і якісні матеріали. Конструкція продумана грамотно і точно, відмінним доповненням є невеликі акуратні ніжки. Оббивка пуфа виконується в різних варіантах. Фахівці радять в якості оббивного матеріалу застосовувати такі тканини як флок, шеніл, жакард, шкірозамінник.
Ціна вказана на пуф в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на пуф в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дому |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Пуф "П-18 Симон" Лівс
Переглянути всі відгуки
5 434 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дому |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
5 434 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "П-18 Симон" Лівс
5 434 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "П-18 Симон" Лівс
Схожі товари
