Пуф "П-07 Лотос" Лівс
Код товару: 7558468
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 812 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 35 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Матеріал оббивки | Тканина |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Пуф "П-07 Лотос" Лівс
Характеристики
Пуф "П-07 Лотос" - це оригінальна, нестандартна і, разом з тим, якісна меблі. Цей виріб відрізняться незвичайною формою, зручною, функціональної конструкцією і простотою використання. Каркас пуфа виготовляється із застосуванням натурального дерева, а оббивний матеріал відрізняється міцністю і невибагливістю у догляді. Завдяки такому поєднанню матеріалів, пуф прослужить не один рік і довгий час буде зберігати привабливий зовнішній вигляд.
Ціна вказана на один сегмент пуфа в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на один сегмент пуфа в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 35 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Пуф "П-07 Лотос" Лівс
Переглянути всі відгуки
1 812 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота | 35 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
1 812 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "П-07 Лотос" Лівс
1 812 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "П-07 Лотос" Лівс
Схожі товари
