Пуф "П-06 Конкорд-2М" Лівс
Код товару: 7558467
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 032 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Пуф "П-06 Конкорд-2М" Лівс
Характеристики
Пуф "П-06 Конкорд-2М" відрізняється зручною конструкцією, гарною функціональністю і правильною конструкцією. Його каркас виконаний із застосуванням натуральної деревини, яка забезпечує відмінну зносостійкість вироби. Пуф характеризується мобільністю. Він легко переміщується по кімнаті за допомогою спеціальних маленьких коліщат. Як оббивного матеріалу , фахівці радять використовувати такі тканини як флок, шеніл, жакард та кожзаменители.
Ціна вказана на пуф в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на пуф в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність коліс | На коліщатках |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Пуф "П-06 Конкорд-2М" Лівс
Переглянути всі відгуки
5 032 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 45 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для офісу |
| Наявність коліс | На коліщатках |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
5 032 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "П-06 Конкорд-2М" Лівс
5 032 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "П-06 Конкорд-2М" Лівс
Схожі товари
