Пуф "Балу" Сабіна
Код товару: 7554640
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 68 см |
| Тип | Пуф-ящик |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Зелений
-
Рожевий
-
Синій
Опис - Пуф "Балу" Сабіна
Характеристики
Стильний і красивий пуф "Балу" ідеально підійде для будь-якої кімнати. Виріб дуже функціональний, адже його можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і в якості ніші для зберігання речей. Пуф прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр, адже він виконаний в різних кольорах і в дуже стильному дизайні.
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 68 см |
| Тип | Пуф-ящик |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Призначення | Для іграшок |
| Властивості | Відкривається |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Пуф "Балу" Сабіна
Переглянути всі відгуки
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 34 см |
| Висота | 68 см |
| Тип | Пуф-ящик |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Призначення | Для іграшок |
| Властивості | Відкривається |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Сабіна |
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Балу" Сабіна
2 990 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Балу" Сабіна
Схожі товари




