Безкаркасний пуф Катунь
Код товару: 7556699
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
873 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Круглий |
Варіанти кольорів
-
Manchester 11 Apparel
-
Manchester Garden 03 Apparel
-
Manchester Park 30 Apparel
-
Neo Apple Exim Textil
-
Neo Flock Gold Brown
-
Neo Gold Brown Exim Textil
-
Neo Grey 23 Exim Textil
-
Кордрі Aqua 10 Exim Textile
-
Кордрі Bordo 14 Exim Textile
-
Саванна Dk.pink 13 Exim Textile
-
Саванна Yellow 9 Exim Textile
-
Шотландія Coffee Exim Textil
-
Шотландія Mocco Exim Textil
-
Шотландія Комбі Brown Exim Textil
Опис - Безкаркасний пуф Катунь
Характеристики
Зручний і неймовірно зручний безкаркасний пуф виконаний без звичайного твердого каркаса, що дозволяє його використовувати в дитячих кімнатах . Виріб створено за допомогою пінополістирольних кульок, поміщених в щільний мішок і знімний чохол на блискавки , виготовлений з стійкою до забруднення тканини або екокожі. Дана модель має малою вагою і невеликими габаритами.
Ціна вказана за безкаркасний пуф в тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за безкаркасний пуф в тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Круглий |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | М'який |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Катунь |
Відгуки - Безкаркасний пуф Катунь
Переглянути всі відгуки
873 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 40 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Форма | Круглий |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | М'який |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Катунь |
873 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Безкаркасний пуф Катунь
873 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Безкаркасний пуф Катунь
Схожі товари
