Кутовий диван "Mone" Lareto
Код товару: 7681879
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
36 180 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 225 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 135х200 см |
Опис - Кутовий диван "Mone" Lareto
Характеристики
Кутовий диван Mone - це сучасні високоміцні меблі від відомого українського виробника. Він порадує вас не тільки стильним неповторним дизайном, а й чудовою якістю. Диван зручно та легко розкладається за допомогою механізму трансформації Дельфін.
Найкращі матеріали, що використовуються у виробництві – ще одна перевага даної моделі. Каркас кутового дивана Mone виготовлений з фанери та букового бруса. Надійні опори — хромовані, тому виглядають дуже елегантно. Ще один бонус від виробника — м'якість і розміри дивана можна змінити, відповідно до ваших уподобань.
За додаткову плату можлива зміна розмірів і м'якості вироби. Вартість дивану в такому випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на кутовий диван "Mone" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Найкращі матеріали, що використовуються у виробництві – ще одна перевага даної моделі. Каркас кутового дивана Mone виготовлений з фанери та букового бруса. Надійні опори — хромовані, тому виглядають дуже елегантно. Ще один бонус від виробника — м'якість і розміри дивана можна змінити, відповідно до ваших уподобань.
За додаткову плату можлива зміна розмірів і м'якості вироби. Вартість дивану в такому випадку розраховується індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Ціна вказана на кутовий диван "Mone" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 225 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 135х200 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Внутрішнє наповнення | Латексний пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Кутовий диван "Mone" Lareto
Переглянути всі відгуки
36 180 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 225 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 135х200 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Внутрішнє наповнення | Латексний пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Lareto |
36 180 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Mone" Lareto
36 180 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Mone" Lareto
Схожі товари






















