Кутовий диван "Skandic" Embawood
Код товару: 7553798
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 837 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 226 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 71 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 192х145 |
Варіанти кольорів
-
Аляска 04 Silver Ash
-
Аляска 05 Shark
Опис - Кутовий диван "Skandic" Embawood
Характеристики
Кутовий диван "Skandic" від фабрики Embawood - це прекрасний вибір для зонування простору в вашому домі. У цій моделі універсальний кут, так що ви зможете максимально корисно використовувати простір. Наповнення з пінополіуретану і силіконового волокна скорочує скупчення пилу і має високу зносостійкість , що забезпечить тривалий експлуатаційний термін.
Габаритні розміри:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 226 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 71 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 192х145 |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан + Силиконовое волокно |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для дому |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Кутовий диван "Skandic" Embawood
Переглянути всі відгуки
18 837 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 226 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 71 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 192х145 |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан + Силиконовое волокно |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для дому |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Виробник | Embawood |
18 837 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Skandic" Embawood
18 837 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Skandic" Embawood
Схожі товари






