Кутовий диван "Кардинал" Алькор
Код товару: 7573278
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
104 900 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 235 см |
| Висота | 103 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Мералат |
Варіанти кольорів
-
Avocado Prime Material
-
Cabinet plane Prime Material
-
Cabinet sedare Prime Material
-
Carnevale venezia Prime Material
-
Cherry Prime Material
-
Creme brulee Prime Material
-
Eclair Prime Material
-
Esqimo Prime Material
-
Honey Prime Material
-
Kiwi Prime Material
-
Pistachio Prime Material
-
Plombir Prime Material
-
Red Prime Material
-
Scherbet Prime Material
-
Trufel Prime Material
-
Zephyr Prime Material
Опис - Кутовий диван "Кардинал" Алькор
Характеристики
Представницький і солідний кутовий диван "Кардинал " завдяки класичному і аристократичному стилю, органічно впишеться в ваш побут і зробить його більш привабливим і затишніше. Завдяки застосуванню сучасного пінополіуретану в якості наповнювача, диван може подарувати відпочинок королівського рівня. М'який і разом з цим, щільний матеріал володіє відмінними ортопедичними властивостями і не "просідає" протягом багатьох років. Додає надійності і каркас, виготовлений з масиву дуба , а також оббивка з натуральної італійської шкіри. За окрему плату можливо доповнення дивана кріслом, пуфом, тумбою ТВ і журнальним столиком.
Кутовий диван "Кардинал" виготовляється в різних комбінація комплектуючих елементів.
Комплектуючі елементи кутового дивана:
Div>
Div>
За додаткову плату можлива комплектація вироби механізмом трансформації французька розкладачка (модифікація "р"). В такому випадку ширина спального місця може бути дорівнює 140х195 см, а товщина матраца складає 6 см.
- 1 (ширина частини 900 мм)
- 1,5 (ширина частини 1150 мм)
- 2 (ширина частини 1450 мм)
- 3 (ширина частини 1900 мм)
- 4 (ширина частини 2430 мм)
- кут (розміром 900 мм х 900 мм)
За додаткову плату можлива комплектація вироби механізмом трансформації французька розкладачка (модифікація "р"). В такому випадку ширина спального місця може бути дорівнює 140х195 см, а товщина матраца складає 6 см.
За замовчуванням задня стінка дивана виконана з ДВП. За додаткову плату можлива заміна ДВП на ДСП, а також оббивка шкірою, тканиною або шкірзамінником на Ваш вибір.
Div>
Ціна вказана на диван розмірами 235х280 см в нерозкладний комлектации 2н + уг + 3Н в оббивки з італійської шкіри. Вартість дивану в інших комплектаціях і інших габаритах прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Div>
U>
Варіанти виготовлення виробу:
Div>
U>
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
< br>
U>
< br>
U>
Механізм розкладки "Французька розкладачка"
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 235 см |
| Висота | 103 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Властивості | М'який |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ніжками |
| Стиль | Під старовину |
| Виробник | Алькор |
Відгуки - Кутовий диван "Кардинал" Алькор
Переглянути всі відгуки
104 900 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 280 см |
| Глибина | 235 см |
| Висота | 103 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Балкон |
| Властивості | М'який |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ніжками |
| Стиль | Під старовину |
| Виробник | Алькор |
104 900 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Кардинал" Алькор
104 900 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Кардинал" Алькор
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація






