Каталог товарів
0 Ваш кошик

Виробник Алькор

Алькор

Заснована в 2000 році в Харкові компанія Алькор відома, як виробник вишуканих м'яких меблів для створення розкішного і оригінального інтер'єру в будинку або солідному офісі. За час свого існування продукція виробника здобула як любов покупців, так і високі оцінки професіоналів, отримуючи нагороди не тільки на українських, а й на європейських виставках.

У наші дні, компанія Алькор випускає меблі в двох основних серіях - «Доміно» та «Атмосфера». Перша лінійка розроблена для тих, хто вважає за краще класичний монументальний дизайн , перевірений часом. А ось любителі сучасного інноваційного стилю, напевно зацікавляться моделями з каталогу «Атмосфера» , що входять до нього дивани, м'які куточки, пуфи і журнальні столи виконані в футуристичному дизайні .

Для виробництва своїх моделей, компанія Алькор використовує тільки кращі матеріали, наприклад каркас виробів виготовляється з масиву дуба , а для оббивки застосовується справжня італійська шкіра , також є варіанти з тканинної обшивкою і шкірзамінником. На високому рівні та збирання, завдяки сучасному обладнанню та професіоналізму співробітників фабрики, вироби компанії відрізняються тривалим терміном служби .