Кутовий 3-х секційний диван "Dante" Lareto
Код товару: 7581212
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
48 240 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 316 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 160х250 см |
Варіанти кольорів
-
Канзас 007 Апекс
-
Канзас 009 Апекс
-
Канзас 101 Апекс
-
Канзас 108 Апекс
-
Канзас 109 Апекс
-
Канзас 138 Апекс
-
Канзас 304 Апекс
-
Канзас 306 Апекс
-
Канзас 308 Апекс
-
Канзас 309 Апекс
-
Канзас 315 Апекс
Опис - Кутовий 3-х секційний диван "Dante" Lareto
Характеристики
Комфортний кутовий диван "Dante" виготовлений в сучасному стилі "Лаунж" , який наповнить ваш будинок спокоєм і безтурботністю. Завдяки застосовуваної європейською технологією виробництва диван відрізняється неймовірною надійністю і міцністю , тому виріб прослужить вам не одне десятиліття.
Зручна посадка допоможе вам швидко розслабитися і насолодитися відпочинком після важкого робочого дня. Для оббивки дивана застосовуються тільки високоякісні тканини з Італії, які володіють відмінною стійкістю до зносу і вицвітання. Всі вживані для виробництва дивана матеріали складаються з натуральних гіпоалергенних компонентів.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на кутовий диван "Dante" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально. Варіанти оббивки вироби:
Зручна посадка допоможе вам швидко розслабитися і насолодитися відпочинком після важкого робочого дня. Для оббивки дивана застосовуються тільки високоякісні тканини з Італії, які володіють відмінною стійкістю до зносу і вицвітання. Всі вживані для виробництва дивана матеріали складаються з натуральних гіпоалергенних компонентів.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Ціна вказана на кутовий диван "Dante" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
- Зразки тканини " Antares "
Механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так":
Механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так":
| Ширина | 316 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 160х250 см |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блой + латексована пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Хай тек |
| Вага | 155 кг |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Кутовий 3-х секційний диван "Dante" Lareto
Переглянути всі відгуки
48 240 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 316 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 160х250 см |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блой + латексована пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Хай тек |
| Вага | 155 кг |
| Виробник | Lareto |
48 240 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий 3-х секційний диван "Dante" Lareto
48 240 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий 3-х секційний диван "Dante" Lareto
Схожі товари








