Кутовий диван "Alex" Blonski
Код товару: 7573114
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
42 194 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 287 см |
| Глибина | 245 см |
| Висота | 94 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 127х190 см |
Опис - Кутовий диван "Alex" Blonski
Характеристики
Кутовий диван "Alex" - це типовий представник престиж-класу . Модний і стильний він стане елегантним прикрасою вашої вітальні. Крім красивого зовнішнього вигляду, виріб є дуже комфортабельним, що дозволяє насолоджуватися повноцінним відпочинком після складного трудового дня, Вишукана і висококачестванная меблі робить домашнє простір затишним і комфортним , тому диван "Alex" стане головним помічником в облаштуванні інтер'єру приміщення.
Ціна вказана за диван , виготовлений в кольорі, зображеної на фото. Вартість виробу в інших тканинах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за диван , виготовлений в кольорі, зображеної на фото. Вартість виробу в інших тканинах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:

Механізм трансформації "Седафлекс":
| Ширина | 287 см |
| Глибина | 245 см |
| Висота | 94 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 127х190 см |
| Механізм розкладання | Седафлекс |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Низький |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для офісу |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиком |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Blonski |
Відгуки - Кутовий диван "Alex" Blonski
Переглянути всі відгуки
42 194 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 287 см |
| Глибина | 245 см |
| Висота | 94 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 127х190 см |
| Механізм розкладання | Седафлекс |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Низький |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для офісу |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиком |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Blonski |
42 194 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Alex" Blonski
42 194 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Alex" Blonski
Схожі товари
