Тумба приліжкова "Вікторія" з двома ящиками Ніколь
Код товару: 7573118
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 600 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Ivory
-
Венге
-
Махонь
-
Вільха темна
-
Горіх італійський
-
Горіх темний
-
Темний шоколад
-
Емаль беж
-
Емаль біла
Опис - Тумба приліжкова "Вікторія" з двома ящиками Ніколь
Характеристики
strong> Тумбочка приліжкова « Вікторія » виконана з двома ящиками на направляючих повного висунення. Вся декоративна окантовка тумби на фасадах, кришці, цоколі й Стоєв деталях виготовлені з масиву дуба, інші елементи - шпоновані. Чудовий стиль Ренесансу підкреслять класичними елементами тумбочки. Фурнітура в стилі ретро останній штрих в дизайні моделі.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу з патиновані фасадами.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу з патиновані фасадами.
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Ніколь |
Відгуки - Тумба приліжкова "Вікторія" з двома ящиками Ніколь
Переглянути всі відгуки
6 600 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 50 см |
| Стиль | Прованс |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Ніколь |
6 600 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Тумба приліжкова "Вікторія" з двома ящиками Ніколь
6 600 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Тумба приліжкова "Вікторія" з двома ящиками Ніколь
Схожі товари




