Кутовий 2-х секційний диван "Dante" Lareto
Код товару: 7578576
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
40 320 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
Варіанти кольорів
-
Канзас 007 Апекс
-
Канзас 009 Апекс
-
Канзас 101 Апекс
-
Канзас 108 Апекс
-
Канзас 109 Апекс
-
Канзас 138 Апекс
-
Канзас 304 Апекс
-
Канзас 306 Апекс
-
Канзас 308 Апекс
-
Канзас 309 Апекс
-
Канзас 315 Апекс
Опис - Кутовий 2-х секційний диван "Dante" Lareto
Характеристики
Div>
Кутовий диван "Dante" складається з двох секцій, тому він має досить компактними розмірами . Конструкція виробу включає в себе містку нішу для білизни , яка розташована під підйомним РЕКОМ. Внутрішнім наповненням служать букові ламелі і пружинний блок Pocket Spring , тому ваш сон буде комфортним і міцним. Оббивка - зносостійкі матеріали, які не втратять свої якості навіть через роки.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
За додаткову плату розміри і м'якість вироби можуть бути змінені. Вартість дивану в даному випадку розраховується індивідуально.
Div>
Ціна вказана на кутовий диван "Dante" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана на кутовий диван "Dante" в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
Механізм трансформації "Людина, що крокує Тік-Так":
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блой + латексована пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Хай тек |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | Lareto |
Відгуки - Кутовий 2-х секційний диван "Dante" Lareto
Переглянути всі відгуки
40 320 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 170 см |
| Висота | 85 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Механізм розкладання | Тик так |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блой + латексована пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Хай тек |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | Lareto |
40 320 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий 2-х секційний диван "Dante" Lareto
40 320 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий 2-х секційний диван "Dante" Lareto
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація








