Диван "Соня 1,4" Меблі Вікторія
Код товару: 7679165
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 170 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 86 см |
| Розмір спального місця | 140х197 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
Опис - Диван "Соня 1,4" Меблі Вікторія
Характеристики
Софа "Соня 1,4" - це практичні, якісні та надійні меблі, які стане незамінною частиною вашого інтер'єру. Дана модель розроблена з урахуванням всіх запитів сучасного споживача, вона невибаглива в догляді і зручна в експлуатації. Оббивка виробу приємна на дотик, щільна і зносостійка.
Наповнення дивана: пружинний блок 100 мм. повсть, ППУ, синтепон, дерев'яний каркас, ящик для білизни, задня стінка, ламіновані накладки на підлокітники.
Ціна вказана за софу в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.

Наповнення дивана: пружинний блок 100 мм. повсть, ППУ, синтепон, дерев'яний каркас, ящик для білизни, задня стінка, ламіновані накладки на підлокітники.
Ціна вказана за софу в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки виробу:
Механізм трансформації "Викочування":

| Ширина | 170 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 86 см |
| Розмір спального місця | 140х197 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
| Стиль | Сучасний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Диван "Соня 1,4" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 170 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 86 см |
| Розмір спального місця | 140х197 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
| Стиль | Сучасний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Соня 1,4" Меблі Вікторія
11 270 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Соня 1,4" Меблі Вікторія
Схожі товари




