Диван "Олімп" Монако
Код товару: 7573306
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
29 105 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 226 см |
| Глибина | 93 см |
| Розмір спального місця | 141х173 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
Опис - Диван "Олімп" Монако
Характеристики
Назва моделі "Олімп" говорить сама за себе, адже прийом на Олімпі був великою честю і розкішшю в Стародавній Греції. Диван "Олімп" м'який і просторий, з бездоганними формами. Представницький і статусний, він буде актуальним в будь-якому приміщенні. "Олімп" створює атмосферу благополуччя , комфорту і спокою.
На цьому дивані Ви зможете відпочити від суєти минулого дня, посидіти за приємною бесідою з прийшли в гості друзями, і розмістити їх у себе на ніч. Він обов'язково стане для Вас вірним другом і для щоденного повноцінного здорового сну . Наповнювач в спинці і м'яких підлокітниках - синтепух, супер пружне і не вбирає вологу волокно. Плоскі подушки на сидінні - знімні, за рахунок чого поверхня спального місця виходить рівною.
За додаткову плату можлива додаткова комплектація дивана кріслом.
Ціна вказана на диван в 4 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
На цьому дивані Ви зможете відпочити від суєти минулого дня, посидіти за приємною бесідою з прийшли в гості друзями, і розмістити їх у себе на ніч. Він обов'язково стане для Вас вірним другом і для щоденного повноцінного здорового сну . Наповнювач в спинці і м'яких підлокітниках - синтепух, супер пружне і не вбирає вологу волокно. Плоскі подушки на сидінні - знімні, за рахунок чого поверхня спального місця виходить рівною.
За додаткову плату можлива додаткова комплектація дивана кріслом.
Ціна вказана на диван в 4 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 226 см |
| Глибина | 93 см |
| Розмір спального місця | 141х173 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 140 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Диван "Олімп" Монако
Переглянути всі відгуки
29 105 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 226 см |
| Глибина | 93 см |
| Розмір спального місця | 141х173 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 140 кг |
| Виробник | Монако |
29 105 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Олімп" Монако
29 105 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Олімп" Монако
Схожі товари


